אודות קשת מצודה – שירותי פרסום, מדיה והפקת אירועים 

קשת מצודה- שרותי פרסום, מדיה ,הפקת אירועים ומשלחות מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שרותים ופתרונות פרסום ושרותי מדיה. אנו מציעים ללקוחותינו מס' גדול של פלטפורמות לשיווק ופרסום וכן את כלל השירותים הנחוצים להקמת התשתית הנדרשת לכל קמפיין שיווקי הן במדיה הכתובה והן בעולם הדיגיטאלי.

כמו כן מתמחה החברה בהפקת אירועים- כנסים ,תערוכות והשקת מוצרים וכן בארגון משלחות מקצועיות לכנסים ותערוכות מחוץ לגבולות ישראל.

ייחודה של קשת מצודה על שלל פעילותיה בהתמחותה בעולמות האבטחה , הבטיחות והמוכנות לחירום . מזה 12 שנה מפיקה "מצודה הוצאה לאור" מס' כתבי עת בראשם מגזין "מצודה – עולם האבטחה של ישראל" לו מעל 12,000 מינויים וכן את כתבי העת הדיגיטליים "מצודה טק " לעולם טכנולוגיות האבטחה , "מצודה טקטיקל" לעולם הנשק ומגזין "העורף" לתחום מוכנות לחירום ורציפות תפקודית.

קשת מצודה שירותי דיגיטל

למצודה ,חטיבת שירותים ייעודית לעולם הדיגיטאלי שאף היא מציעה ללקוחותינו מגוון פלטפורמות ייחודיות לשיווק דיגיטאלי בראשם "פורטל מצודה "  לעולם האבטחה המקצועי ,  קניון אינטרנטי בשם Metzuda Marketplace המציע  לחברות ובעלי מקצוע המעוניינים להציע שירותים , מוצרים ופתרונות בתחום האבטחה בטיחות וחירום זירה ייחודית לחשיפה . ואת עמוד הפייסבוק של מצודה – "עולם האבטחה של ישראל לו קרוב ל 45,000 עוקבים.

ייעוץ ,תכנון ותקצוב
אנו מלווים את הלקוח לאורך כל המסלול ,החל מניתוח שיווקי לכלל המוצרים ו/או השירותים אותם הוא מעוניין לפרסם דרך  התכנון האסטרטגיה ובניית התקציב וחלה בניהול הקמפיין הפרסומי בערוצים השונים שבחר.

הקמת התשתיות
לפני שיוצאים במסע פרסום יש להקים את התשתית הנדרשת שתהפוך כל חשיפה למכירה. לצורך כך הוקמה חטיבת תשתיות המדיה אשר תסייע בהקמת התשתית הנכונה והאפקטיבית עבור הקמפיין השיווקי המתוכנן. שירותי הקבוצה כוללים: קביעת שפה גרפית, גיבוש סמלי חברה ומוצרים (LOGO), שירותי קופירייטינג לגיבוש מסרים, הקמת תשתיות דיגיטליות כגון אתרי אינטרנט, עמודים ודפים ברשתות החברתיות כדוגמת  Facebook וברשתות המקצועיות כ- LinkedIn. הכנת חומר פרסומי - מודעות למדיה המודפסת והדיגיטאלית, הכנת כתבות תדמית, הקמת  מערכת מענה אוטומטי לפניות רב ערוציות (BOT) ועוד. 

שרותי הפקת אירועים לעולם האבטחה
מצודה הפקת אירועים ומשלחות או בשמה המסחרי "Event Team" הינה זרוע נוספת של הקבוצה המתמחה בהפקת כנסים, תערוכות, השקת מוצרים ואירועי חברה עבור עולם האבטחה, הבטיחות והחירום. "Event Team" מפיקה מידי שנה את אירועי האבטחה הגדולים בישראל ובהם את כנס האבטחה של ישראל (ISC), את תערוכת הביטחון של ישראל (ISTS) ואת כנס רחפני האבטחה של ישראל (ISDC). גם פעילות זו פותחת מאות הזדמנויות חשיפה עבור לקוחותינו.

Metzuda Tours

החל משנת 2017 החלה החברה להוביל משלחות של בכירי עולם האבטחה הבטיחות והחירום לכנסים ותערוכות ברחבי העולם. פעילות זו שקיבלה את השם Metzuda-Tours   הפכה לשם דבר בקרב מנהלי עולם האבטחה. עד היום השתתפו במשלחות אלו מאות בכירים המנצלים נסיעות אלו ליצירת קשרים עסקיים וחברתיים.

נכון להיום כוללת קשת מצודה שרותי פרסום ומדיה, הפקת האירועים ומשלחות שמנה פעילויות מרכזיות: 

שרותי יעוץ שיווק ופרסום, שרותי הוצאה לאור, מחלקת פתרונות דיגיטאליים, פורטל מצודה , קניון Metzuda Marketplace , מחלקת פתרונות וידאו ואנימציה, הפקת אירועים ,כנסים ותערוכות וארגון משלחות מקצועיות.

חזון

קשת מצודה פתרונות מדיה והפקת אירועים שמה לה למטרה לשמש כמרכז ידע וכמובילה מקצועית בכל תחומי העשייה בהם היא פועלת. החטיבה מקדישה משאבים רבים במטרה לשפר ולהרחיב את הקיים ולהוביל פתרונות חדשניים ופורצי דרך בכל תחומי המדיה והפרסום על מנת להעלות את אפקטיביות החשיפה של לקוחותיה המפרסמים.

נשמח לעמוד לרשותכם,
עירד גיל - מנכ"ל קבוצת מצודהx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.