שרותים ופתרונות


חטיבת פתרונות שיווק ופרסום מרכזת תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שרותים ופתרונות שיווק ופרסום בשלל המדיות הקיימות עבור עולם האבטחה, הבטיחות והחירום.

קרא עוד >מחלקות החטיבה


החטיבה מסייעת ללקוחותיה להקים ולנהל את הקמפיינים הפרסומיים שנבחרו בחלוקה למדיות הפרסום השונות. אנו מבטיחים ללקוחותינו חשיפה רציפה ואפקטיבית תוך בחינה מתמדת של תוצאות הפרסום / מודעה ונדע לתקן ולדייק תוך כדי עבודה על מנת להבטיח ללקוח את התוצאות להן ציפה. לקמפיין שיווקי ופרסומי מספר מטרות; החל מחשיפה או חיזוק של מותג דרך חשיפה של מוצר, שירות או מבצע. קמפיין מוצלח מסתיים במכירות או בפניות "לידים" שבעתיד יניבו מכירות. אך לפני שיוצאים במסע פרסום יש לבצע שלוש פעולות חשובות: תכנון, תקצוב והקמת תשתיות. תכנון נכון ומקצועי יסייע בבניית אסטרטגיה וקביעת יעדים ואף יסייע לבחור במדיות הנכונות לפרסום וחלוקה נכונה של התקציב. בדיוק למטרה זו הוקמה מחלקת התכנון שתשמח לסייע בגיבוש נושאים אלו. כמו כן, יש להכין את התשתיות, אשר יאפשרו ללקוחות המתעניינים לקבל מידע ומענה מהיר שיסייעו להגיע לשלב המכירה. בנושאים אלו, יש להתייעץ עם אנשי מחלקת התשתיות.

קשת מצודה – מגוון פלטפורמות לפרסום וחשיפה בפני בכירי עולם האבטחה והחירום

במהלך העשור האחרון הפכה קבוצה הסמת או בשמה המקצועי "קשת מצודה" לפלטפורמת הפרסום והחשיפה הגדולה בישראל לעולם האבטחה בטיחות וחירום וזאת בזכות מספר מיזמים ופעילויות: מגזין "מצודה" ו"מצודה- טק" בראש הרשימה עומדים מגזין "מצודה" ומגזין "מצודה –טק" המודפסים והדיגיטליים עם קהל קוראים של מעל 12,000 מינויים, ועם עמוד הפייסבוק של המגזין, לו מעל 25,000 עוקבים. בערוץ זה ניתן לפרסם מגוון רחב של מודעות החל ממודעת חצי עמוד ועד "דבל ספרד", מודעה הנפרסת על שני עמודים. כמו כן אנו מציעים ללקוחותינו לפרסם כתבת תדמית על החברה או מוצריהן, וכמובן כתבות מקצועיות המבססות את הלקוח כמומחה תוכן בתחומו. פרסום במדיה הדיגיטלית חטיבת שירותי הדיגיטל שלנו ישמחו להציע ולנהל עבורכם מגוון רחב של קמפיינים ממומנים בכלל המדיות הדיגיטליות ובראשן קמפיינים בגוגל, פייסבוק ולינקדין. לאלו שאין תשתית דיגיטלית נציע מגוון שירותים ופתרונות. לפרטים נוספים ניתן לפנות לחטיבת השירותים הדיגיטליים של הקבוצה. "Metzuda-TV" ו- "Metzuda-On-Air" חטיבת פתרונות הווידאו ובשמה המסחרי Metzuda-TV מציעה אף היא מגוון פלטפורמות פרסום ובראשן "מבזק חדשות מצודה" שהינו מהדורת חדשות הענף הכוללת ראיונות באולפן וכתבות שטח. מהדורה זו מציעה מגוון אפשרויות פרסום וחשיפה החל ממתן חסויות, ביצוע ראיונות והשתתפות בדיונים וכמובן במימון כתבות מצולמות. המהדורה מופצת בכלל המדיות של קשת מצודה ונצפית ע"י כ- 25,000 צופים למהדורה. Metzuda-On-Air הינו מיזם חדש של חטיבת פתרונות הווידאו של הקבוצה והוא יפיק תסכיתים עם ראשי עולם האבטחה והמוכנות לחירום בישראל. הסכתים אלו יהיו זמינים 24/7 והם מציעים מגוון שירותי פרסום וחשיפה החל ממתן חסות וכלה בהסכתים ממומנים. Event-Team פלטפורמה נוספת לפרסום וחשיפה מציעה חטיבת הפקת האירועים של הקבוצה או בשמה המקצועי Event-Team אשר מפיקה מידי שנה כנסים ותערוכות, ימי עיון והשקות מוצרים אליהם מגיעים מאות רבות מבכירי עולם האבטחה, הבטיחות והחירום. אירועים אלו מציעים עשרות אפשרויות פרסום וחשיפה, החל ממתן חסויות, אפשרויות קד"מ וכמובן הקמת ביתנים ומציגים. iStudySecurity בשנת 2020 השיקה הקבוצה את פלטפורמת ההרצאות המקוונות iStudySecurity, שהינה ספרייה אינטרנטית ללמידה מקוונת המכילה מעל מאה הרצאות, אליה נחשפים מידי שנה מעל 5,000 מנהלי אבטחה. אנו מזמינים חברות ומומחי תוכן לקחת חלק במיזם זה ולהציע הרצאות מקצועיות אשר יצורפו לספרייה.

תחת קורת גג אחת

פלטפורמות אלו ואחרות מאפשרות לנו להציע ללקוחותינו חבילה שלמה של פתרונות פרסום וחשיפה שאין לה תחליף. לפרטים נוספים יש לפנות למחלקת הפרסום של החטיבה. מאגר מידע - אפקטיביות במהלך העשור האחרון בנתה הקבוצה את מאגר "אנשי הקשר" הגדול, המפולח והעדכני ביותר בישראל לעולם האבטחה, הבטיחות והחירום. המאגר כולל מעל עשרת אלפים רשומות של גופים וחברות, מנהלים ,יועצים, אינטגראטורים ומתקינים ,בעלי רישיון מיוחד מדריכים ומרצים , קניינים חברות טכנולוגיה יבואנים ויצואנים . כמו כן, כולל המאגר פרטי התקשרות עם מאות בעלי תפקידים במשטרת ישראל, משרד לבט"פ , אגף כלי ירייה ,מלמ"ב ,שב"ס ,צה"ל ועוד . מאגר זה העומד לרשות לקוחותינו, מאפשר לנו להפיק קמפיין פרסומי ממוקד ורלוונטי ובכך, להפוך כל קמפיין לאפקטיבי. לפרטים נוספים בנושא מאגר המידע יש לפנות למחלקת המידע וההפצה של הקבוצה שתשמח להציע מגוון אפשרויות דיוור והפצה ישירה ובכלל זה פלטפורמה חדשנית מבוססת ווצאפ עם מעל 90% נתוני פתיחה. נכון להיום ,כוללת החטיבה השיווק והפרסום ארבע מחלקות מרכזיות: יעוץ ותכנון שיווקי ,מחלקת תשתיות שיווק, מחלקת פרסום ומחלקת מידע והפצה . חזון – מצודה פתרונות שיווק ופרסום ,שמה לה למטרה לשמש כמובילה מקצועית בכל תחומי העשייה בהם היא פועלת. החטיבה מקדישה משאבים רבים ,במטרה לשפר ולהרחיב את סל השירותים הקיים ולהוביל פתרונות חדשניים ופורצי דרך ,בכל תחומי הדיגיטאל המתחדשים וזאת על מנת להעניק ללקוחותיה את הפתרון החדשני והאפקטיבי ביותר עבורם. נשמח לעמוד לרשותכם עירד גיל מנכ"ל הקבוצה


ברושור חטיבת ההדרכה


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.